28. 9. 2017 / Sedlec - Vojkovice 2:3 (1:2)

STŘELCI: 31. Patera Radek, 67. Schönwalder Dalin - 4. Kocifaj Petr, 45. Kučera Václav, 83. Matoušek Marek
Sestava: L. Skoumal - Š. Oncirk [-] - M. Kováč [-] , J. Hofman [-] , P. Krejsa [-] , L. Tůma [-] - D. Schönwalder [-] , D. Shorný [-] - D. Petřík [-] , R. Patera [-] , A. Irovský. Stř: Procházka, Janáček, Bílý. Trenér: Psotný Milan.

Sedlec, jak je už v posledních zápasech zvykem, začal velmi aktivně, soupeři v prvních dvou-třech minutách nepůjčil balón.
Ale hned vzápětí zahřmělo na druhé straně. Po centru do sedleckého vápna si gólman Luba Skoumal zařval "mám", ale neměl a míč se po odrazu od důrazného Kocifaje dokutálel do brány - 0:1.
Sedlec okamžitě odopověděl gólovou šancí, Dalin se protáhl po levé straně a předložil před bránu Danovi Shornému, tomu však nedovolil skórovat včas vyběhnuvší brankář. Škoda, to byla tutovka.
Pak se dlouhé minuty nic nedělo, až ve 31. minutě předvedl Sedlec přímočarou akci. Petřík rychle na Hofmana, ten vysunul Pateru a Radek si nadvakrát poradil - 1:1.
Ve 37. minutě si chtěly Vojkovice vzít vedení zpátky, vytvořily si dvě výborné šance, ale obě jim zmařil pohotovými zákroky gólman Skoumal.
A přišla 45. minuta. Na kraji vápna velmi nešikovně fauloval Adam Irovský, rozhodčí se přiběhl podívat na čáru .... a pískl penaltu. Tu proměnil Kučera a týmy šly do kabin za stavu 1:2. (VIDEO zde
Ve druhé půli vytáhl Sedlec svůj klenot - signál při přímém kopu. A Dalin Schönwalder se (jako už mnohokrát) prosadil tvrdou, přesně mířenou ranou - 2:2. (VIDEO zde)
Sedlec v těchto momentech nehrál špatně, byla na něm vidět chuť vyhrát, ale dostával se jen po vápno, útok se dnes moc neprosadil.
V 83. minutě přišla rozhodující chvíle utkání. Bránící hráči Sedlece otáleli s odkopem a stoper Štěpán Oncirk se nechal obrat na vápně vojkovickým Matouškem, který si už sám, nikým neatakován, došel pro vítězný gól - 2:3.
Konec, sedlečtí hráči odcházejí do šaten se svěšenými hlavami, protože vědí, že dnes bylo navíc, než na prohru o gól. Sportovně je však třeba uznat kvalitu Vojkovic, první, druhý i třetí gól padl po velkém důrazu jejich napadajích hráčů.

Rozhodčí:    Sapoušek Jáchym.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 6. místo.