28.09.2013 / Merklín - Sedlec A 2:1 (1:0)

Branky: Dobeš Milan, Vodrážka Jiří - Slabý Miloš.
Sestava: Flekač - Slabý, Florián, Horváth, Punejko - Krejsa, Limani, Hofman - Fenkl, Bílý, Osten J. Stř: Oncirk Š.

Sedlec jel do Merklína v oslabené sestavě (z různých důvodů vypadli Budil, Vyskočil, Hruška, Janáček + dříve zranění Kováč, Svoboda, Lehečka) a ze začátku zápasu tak převzal otěže domácí a hned zaměstnali brankáře Flekače, který se ale při samostatném nájezdu vyznamenal. Ve 20.min. už ale kapituloval po hezké akci Merklína - 1:0. Sedlec poté hru vyrovnal, ale do nějaké pořádné šance se nedostal, hrozil jen střelami Tomáše Bílého, ale bez efektu.
Drhý poločas byl ještě jalovější než pvní. Flekač chytil další 2 šance domácích, ale na krásnou střelu nejlepšího domácího hráče z 25 metrů byl krátký - 2:0. Sedlec snížil na 2:1 v 85.minutě, kdy se po rohu prosadil hlavou Miloš Slabý.
Zápas byl celkem vyrovnaný, ale domácí vyhráli zaslouženě, protože byli důraznější, rychlejší i technicky a kombinačně na vyšší úrovni než Sedlec. Výborně zachytal Flekač, dobře zahrál Miloš Slabý, mladý Horváth a tradičně Limani s Floriánem.