23. 9. 2017 / Kolová - Sedlec 4:2 (0:1)

STŘELCI: 53. Brožík Václav, 8. Filip Ondřej, 60. Gábner Jakub (pen.), 87. Bošiak Adrian - 7. Patera Radek, 90. Krejsa Petr
Sestava: V. Mendl - L. Skoumal [-] (46. D. Shorný), J. Janáček [-] , Š. Oncirk [-] - J. Hofman [-] , M. Kováč [-] , L. Tůma [-] , P. Krejsa [-] - P. Bílý [-] , D. Schönwalder [-] (46. D. Petřík) - R. Patera. Trenér: Milan Psotný.

Sedlec vlétl do utkání se silnou Kolovou s elánem a vyplatilo se.
V 7. minutě otevřel skóre aktivní Radek Patera. Škoda, že se z tlaku nepodařilo vstřelit druhou branku, možná by utkání vypadalo jinak. Zhruba od 30. minuty přebrali domácí iniciativu a výsledkem byl faul ve vápně od Luboše Skoumala a penalta. Vynikající zákrok vytáhl brankář Mendl a pentli nadvakrát chytil (VIDEO zde).
Poločas jsme vyhráli a ani úvod druhé půle nevypadal špatně, pak ale přišla smršť Kolové. V 53., 58. a 60. minutě (penalta, VIDEO zde) přišly tři slepené góly a bylo po zápase. Od 60. minuty už hrál Sedlec tužku, nebyl na hřišti hráč, který by tým nakopl. Sedlec sice trefil 2 x břevno (Kovi a D.Shorný), ale bohužel ani tyto ojedinělé šance k obratu nevedly.
V samém závěru přišly ještě dvě branky, domácí si pojistili 3 body gólem na 4:1 a těsně před závěrečným hvizdem Sedlec alespoň korigoval skóre, když Jarda Hofman našel přesně hlavu Krejsy a ten pěkným lobem přehodil gólmana - 4:2
Škoda, dnes to na body nebylo. Teď nás čekají dva zápasy ve třech dnech (Vojkovice, Verušičky), tak jestli z nich uděláme 4-6 bodů, bude to vzpruha pro tým do závěru podzimu.

Rozhodčí: Fiala Petr.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 4. místo