2. 9. 2017 / Sedlec - N.Hamry 6:0 (3:0)

STŘELCI: 16. Schönwalder Dalin, 38. Petrides Dalibor, 43. Kováč Michal, 64. Schönwalder Dalin, 72. Tůma Lukáš, 74. Hofman Jaroslav
Sestava: V. Mendl - D. Shorný (38. P. Bílý) , D. Petrides (64. F. Petra) , L. Skoumal [-] , M. Kováč [-] , D. Schönwalder (70. D. Campisano) , J. Hofman [-] , P. Krejsa [-] , L. Tůma [-] , A. Irovský (82. F. Kotrč) , Š. Oncirk. Trenér: Milan Psotný.
Online z facebooku KSNP Sedlec:
Sedlec na soupeře doslova vlétl, akce střídala akci, hosté nevěděli, kam skočit.
Hned v 1. minutě centroval Dalin, našel Patyho, který v jasné šanci zklamal a míč jen zašlápnul.
4.min. Není možný tohle nedat !! Po rohu byl Štěpán Oncirk sám na na 4 metrech, lehká hlavička, prázdná brána a ............. vedle. To je vražda, napsala.
7.min. Akce dva na brankáře, Dalin a Kovi, ale Michal zadrbal míč a místo jasného gólu jen roh.
16.min. (GÓL) Tůma Lukáš skvěle z půlky vybídl Dalina, ten to zabalil, obešel obránce a střelou k tyči dává první gól - 1:0
Hamry jsou asi jen na výletě za 20 minut se nedostaly k bráně nudícího se Vency Mendla.
28.min. Dalin obloučkem na Shorného, tutovka, ale střela šla vedle
36.min. První střela Hamrů na bránu a hned gólovka. Hlavička po rohu mířila přímo do vinglu, ale sedlecký gólman vytáhl Buffona a vyrazil na roh
38.min. (GÓL) Dalin Silva Vasconcelos z půlky našel Patyho, ten zpracoval a hlavou přehodil gólmana - 2:0
43.min. (GÓL) Gól z půlky. Michal Kováč zahrával přímák z půlící čáry, hráči Sedlece svým pohybem ve vápně zmátli brankáře Hamrů a míč zapadl k pravé tyči - 3:0.
První poločas byl zcela v režii Sedlece, gólů klidně mohlo být dvakrát tolik.
48.min. Hezkej centr Luboše Skoumala na Dalina, ten ale z maleho vápna hlavou vysoko nad
55.min. Roh, naskočil si Adam Irovský, ale radost mu zkazil obránce, který vykopl míč z brankové čáry
64.min. (GÓL) Sedlec předvedl parádní akci po ose Oncirk Štěpán - Patrick Bílý - Dalin, který to dostal před prázdnou a pohodlně zasunul - 4:0
72.min. (GÓL) Venca Mendl výkop od brány, stoper podskočil a Petr Krejsa předvedl sólo z půlky zakončené kličkou brankáři a střelou do prázdné brány - 5:0
74.min. (GÓL) Nemožné se stalo skutkem, Jarda Hofman vystřelil z vápna a míč zapadl k levé tyči - 6:0.
Zápas se Sedleci vydařil na jedničku, Hamry se ukázaly jako slabý soupeř, který dnes neměl sebemenší šanci.

Rozhodčí: Rozhodčí: Jakubík Martin.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 5. místo.