04.11.2012 / Plesná - Sedlec A 0:3 (0:1)

Branky Sedlece: Hofman, Florian, Svoboda.
Sestava: Osten J. - Vyskočil, Hruška, Florián, Šik - Svoboda, Hofman, Kusovský, Budil - Kováč, Limani. Stř: Tlášek. Trenér: J.Lehečka.

Důležité tři body a pokračující střelecká forma Svobody.
Míra Malík nás vypekl a tak šel do brány Jirka Osten. Plesná si se Sedlecem vyměnila pořadatelství, protože sedlecké hřiště bylo pod vodou, ale hosté nepoděkovali zrovna správným způsobem - po dobrém výkonu si odvezli všechny 3 body. V prvním góle zápasu měl prsty Jenda Budil, který tvrdou střelou donutil gólmana jen vyrazit míč před sebe přesně do míst, kde byl Jarda Hofman a ten ho pohodlně dorazil do brány - 0:1
Ve druhé půli Plesná přidala na aktivitě, ale Sedlec se po minutách útlumu dostal v 55.min. k zahrávání rohu (Svoboda), který hlavou krásně proměnil Petr Florián - 0:2. Plesná se dál snažila o snížení stavu, ale paradoxně to byla voda na sedlecký mlýn, protože tím se otevírala okénka pro rychlé brejky, ze kterých mohli hosté tak 3-4 x skórovat. Ale až 10 minut před koncem Milan Svoboda na vlastní půlce vypíchl míč, hodil si ho mezi stopery a pelášil sám na bránu. Na vápně místo jednoduché střely míč zamrmlal, začal se s ním točit, ale nakonec přeci jen vystřelil žabku, která zapadla přesně k tyči - 0:3. Konec, tři důležité body pro Sedlec. V tomto zápase se kromě Floriána (gól a vymazání špílmachra Plesné) předvedli ve velmi dobrém světle i dorostenci Šik (r.95, bezchybný v obraně) a střídající Tlášek (r.97). V kombinaci se Svobodou (r.94, třetí gól ve třetím zápase) a aktivním Limanim to dává velké naděje do dalších sezón.

Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 5. místo.